למה כדאי לפרוט צ'ק למזומן בחברת ניכיון צ'קים ולא בבנקים

בישראל עסקים רבים מאוד עובדים עם צ'קים דחויים על מנת להגדיל את ההכנסות ובנוסף להקל על הלקוחות מבחינת התשלום על המוצרים או השירות אותו העסק נותן, לצד היתרונות הללו לשיטה זו ישנם גם חסרונות לא מעטים שהגדול ביותר הוא פגיעה בתזרים המזומנים של העסק שאף לעתים יכול לגרום לו לפשוט רגל ולהסגר. 

וכאן אנו טיראן צ'יינג' מציעים לכם את האפשרות של ניכיון שיקים שתקל עליכם מאוד, מה זה אומר בעצם? ניכיון שיקים מאפשר לעסקים אשר מחזיקים שיקים דחויים לקבל תמורתם מזומן באופן מיידי וכך מאפשר מרחב נשימה וצמיחה כלכלית. 

אחרי שהסברנו מהו ניכיון שיקים ננסה להסביר למה עדיף לבצע את הפעולה הזאת אצלנו ולא בבנק. 

הליך חוקי, מהיר, בטוח ולגיטימי 

בשנים האחרונות נכנסו רגולציות רבות לתחום ואף לפעמים זה נראה שאת התהליך של ניכיון שיקים מבצעים ארגוני פשיעה כאלו ואחרים מה שמפחיד מאוד עסקים רבים ואנשים פרטיים, מה שגורם למחזיקי שיקים דחויים לבצע את הפעולה של ניכיון השיקים בבנק שכן הם בטוחים שזה הכי חוקי ובטוח

פה חשוב מאוד לדעת שכיום, תחום ההליך ניכיון צ'קים מפוקח מאוד, וגופים אשר מבצעים אותו הם בעלי רישיון מסודר והכי חשוב הם מפוקחים באופן סדיר על ידי משרדי הממשלה.

לצורך דוגמא,

בירוקרטיה

אז למה עדיף מבחינה בירוקרטית לבצע ניכיון שיקים טיראן צ'יינג ולא בבנק?
כאשר אתם מגיעים לבנק אתם בעצם נכנסים לעולם בו הבירוקרטיה חוגגת מה שיעקב אותכם מאוד ועד תקבלו את המזומן יקח זמן רב. התהליך פשוט ומהיר יהפוך להיות סיפור ארוך מאוד. 

חשוב לזכור, כאשר אתם זקוקים לתזרים מזומנים אין לכם זמן לחכות ולכן עדיף שהתהליך יתבצע באופן המהיר ביותר שאפשר.

פסילת צ'קים

כאשר אתם פונים לבנק ורוצים לבצע ניכיון שיקים חשוב שלדעת שבנק לא מקבל כל סוג של שיק לדוגמא שיק המוגדר "למוטב בלבד" לא יתקבל (יפסלו) על ידי הבנק ולא תוכלו לקבל תמורתו מזומן. בנוסף הבנק לרוב ירצה לנכות את השיקים של לקוחותיו ולא שיקים של לקוחות בנקים אחרים. 

לעומת זאת בטיראן אנו מבצעים ניכיון שיקים ללקוחות כל הבנקים וגם שיקים אשר סומנו כשיק ל״למוטב בלבד״.

למד עוד אודות השירותים שלנו:

עמלות ושעבודים

כאשר אתם עושים ניכיון שיקים בבנק אתם תשלמו עמלות גבוהות מאוד וזאת בנוסף לזה שהסכום יהיה משועבד לבנק עד למועד פרעון השיק. ואילו כאשר אתם תעשו את תהליך נכיון השיק בטיראן ציינג אתם תשלמו עמלות נמוכות בהרבה (עמלה שתהיה מוסכמת מראש) ותקבלו מיד את התמורה במזומן או לחשבון הבנק שלכם. 

כתובת ופרטי התקשרות​

פרטי התקשרות בטלפון ודוא"ל

פרטי התקשרות בווטסאפ

מיקום ושעות הפעילות של משרדינו

א'-ה' 9:00-19:0
יום ו' 09:00-14:00

לחצו ליצירת קשר

צרו איתנו קשר

אנחנו נחזור אליכם תוך 72 שעות

צ'יינג' טיראן (Change Tiran) שירותים פיננסים
Logo
Enable registration in settings - general
צריך עזרה?
Call Now Button דילוג לתוכן