פריטת שיקים למזומן

בישראל אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים משתמשים תדיר בשירות הפיננסי שנקרא ״פריטת שיקים למזומן״, מה שקורה בפועל הוא שבתמורה לשיק דחוי מקבלים העברה של כסף ישירות לחשבון הבנק שלכם או מוזמן ליד ללא צורך לחכות למועד פירעון השיק.

לתהליך זה ישנן השפעות רבות וישירות על בעלי העסקים ואנשים פרטיים שכן זה פותר להם את בעיית תזרים המזומנים ונותן חמצן להמשיך לתפעל את העסק ואף להגדילו.
איך בפועל מתבצע תהליך פרטית השיקים? האם יש הבדל בין פריטת שיק למוטב בלבד לניכיון שיק דחוי? אנחנו ננסה לענות על השאלות הללו בכתבה זו.

אילו סוגי שיקים ניתן לפרוט למזומן?

פריטת שיקים דחויים – הפתרון המושלם לתזרים מזומנים לעסק

אחת הבעיות המרכזיות איתן מתמודדים עסקים רבים היא תזרים מזומנים, מה שגורם לעסקים רבים להסגר ולאחרים אינו מאפשר לצמוח. במצב כזה פריטת שיקים דחויים או ניכיון שיקים  מסחריים הוא הפתרון האידיאלי לפתרון בעיה זאת ומאפשר לעסק מרווח נשימה ואפשרות להתקיים ואף לצמוח.

פריטת שיקים למוטב בלבד – האם ישנה אפשרות כזאת בכלל?

שיק למוטב בלבד הוא שיק אשר עליו רשום שם של אדם ורק הוא יכול לקבל את התמורה שלו ביום הפרעון, אנשים וחברות רבות עושות זאת על מנת שהשיק לא יתגלגל לידיים הלא נכונות ושרק ״המוטב״ מקבל את הסכום הנקוב על השיק.

חברות ניכיון שיקים יודעים להמיר שיקים למוטב בלבד בצורה די פשוטה והיא לבקש מכותב השיק לרשום שהשיק הוא לפקודת החברה שעושה את ניכיון השיק. בגלל שתהליך זה הוא מורכב יותר מאשר ניכיון שיק רגיל לרוב העמלה תהיה קצת יותר גבוהה מהרגיל.

ניכיון שיקים מה זה והאם זה חוקי בכלל?

פעולת ניכיון שיקים היא פעולה פיננסית רגילה ובעזרתה תוכלו לקבל מזומן ליד או לחשבון הבנק בתמורה לשיק דחוי אותו קיבלתם, ניתן לבצע את הפעולה בבנק או בחברת ניכיון שיקים ובתמורה לתהליך זה תשלמו עמלה מוסכמת מראש.

שנים רבות פעולה זאת נחשבה לסוג של פעולה אשר מזוהה עם השוק האפור או עם חברות עברייניות כאלו ואחרות, כיום בעזרת פיקוח הדוק מאוד של משרד האוצר והרגולציה ניכיון שיקים הפכה להיות פעולה בסיסית אשר עוזרת לכל עסק ואדם פרטי להשיג תזרים מזומנים מיד וללא צורך לחכות לזמן מועד פרעון השיק.

ניכיון שיקים למזומן – חשוב לבחור חברה אמינה וחוקית

אנחנו בצ'יינג' טיראן מחזיקים בכל האישורים של משרד האוצר וגם ברישיון הפעלה של עסק לניכיון שיקים, מפני. אנחנו דוגלים בזה שהכל יתבצע בצורה אמינה, מהירה, חוקית ואיכותית עם העמלה הנוחה ביותר והכי חשוב מוסכמת מראש עם הלקוח.

צ'יינג' טיראן: שירותי המרת מטבע חוץ וניכיון שקים בהרצליה

צ'יינג' טיראן – כי אין תחליף לניסיון של שנים רבות!

אם אתם מחפשים חברה עם ניסיון רב בתחום השירותים הפיננסים ובה תקבלו מגוון רחב של שירותים וכולל ניכיון שיקים לפרטיים ובעלי עסקים אנחנו זה הכתובת! צרו איתנו קשר כבר היום וקבלו תשובה מיידית.

כתובת ופרטי התקשרות​

פרטי התקשרות בטלפון ודוא"ל

פרטי התקשרות בווטסאפ

מיקום ושעות הפעילות של משרדינו

א'-ה' 9:00-19:0
יום ו' 09:00-14:00

לחצו ליצירת קשר

צרו איתנו קשר

אנחנו נחזור אליכם תוך 72 שעות

צ'יינג' טיראן (Change Tiran) שירותים פיננסים
Logo
Enable registration in settings - general
צריך עזרה?
Call Now Button דילוג לתוכן